Rīgas Ezerkrastu vidusskolas bibliotēka

Mūsu skolas bibliotēkā ir gan abonements, gan lasītava. Pavisam bibliotēkā pašlaik ir 10052 grāmatas. No tām 7060 ir mācību grāmatas, pārejās ir daiļliteratūra, pedagoģiskā un metodiskā literatūra skolotājiem.

Jebkurš skolēns, pedagogs vai skolas darbinieks var kļūt par bibliotēkas lasītāju. Abonementā uz mājām var paņemt grāmatas lasīšanai uz divām nedēļām. Bibliotēkas lasītavā var palasīt avīzes un žurnālus, uzzināt daudz jauna, izmantojot enciklopēdijas un rokasgrāmatas, gatavoties mācību stundām.

2014./2015.mācību gadā skolas bibliotēka abonē avīzes: "Diena", "Izglītība un kultūra", "Sports", kā arī žurnālus: "Sīrups", "Zīlīte", "Ilustrētā pasaules vēsture", "Ilustrētā zinātne", "Psiholoģija ģimenei un skolai", "Psiholoģija mums", "GEO", "Deko". Bibliotēkā vienmēr ir apskatāmas grāmatu izstādes. Šeit iespējams iepazīties ar jaunāko informāciju un aktualitātēm kultūras dzīvē.

2008./2009. mācību gadā mēs piedalījāmies lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu- jauniešu žūrija".

2013./2014.mācību gadā projektā „Bērnu žūrija” piedalījās 54 mūsu skolas bērni. Kā parasti, sākumā vajadzēja izlasīt 6 grāmatas no „Bērnu- jauniešu žūrijas ” kolekcijas un pēc tam atbildēt uz jautājumiem, aizpildot „Bērnu žūrijas” elektronisko anketu.

Paldies visiem, kas piedalījās „Bērnu žūrijā 2013” , un novēlu jums vēl daudz jaukus mirkļus kopā ar aizraujošo grāmatu!

Skolas bibliotekāre Žozefina Mikolajuna

Rīgas Ezerkrastu vidusskola

Margaritas Stārastes jubilejai veltītā grāmatu izstāde skolas bibliotēkā

Skolēni starpbrīdī skolas bibliotēkā