2011./2012.m.g.

Piedalāmies Rīgas bērnu un jauniešu mūzikas svētkos 2012.06.02 ceRīgai Mežaparkā, mēģinājums un koncerts 2. jūnijā

Piedalāmies Rīgas bērnu un jauniešu mūzikas svētkos 2012.06.02 ceRīgai Mežaparkā, mēģinājums 1 .jūnijā

Koncerts māmiņām

Skolēnu darbu izstāde 2012

Deju skate

Projektu nedēļas darbi informātikā- 11 projekti, piedalījās 34 skolēni. Mērķis- apgūt fotogrāfēšanas, video uzņemšanas, montāžas un publicēšanas Internetā prasmes.

Rīgas Ezerkrastu vidusskolas skolēnu vizuālās mākslas darbi. Fotogrāfēja 5.kl. skolēni Jeļena Krutasova, Vladimirs Zaharčuks, Mārtiņš Graviņš, Laura Balbārde, Viktorija Melioranska, Patriks Ozols.

Rīga ziemā. Video filmēja un montēja Māris Grigorjevs 6.kl.

Ziema: Berģi, Jugla, Mežciems, Garciems. Video filmēja un montēja 5.kl. skolēni Dita Rocēna, Gundega Sekste, Anna Lūse, Sonora Heidemane.

Jaunā Juglas dzīvnieku patversme. Video filmēja un montēja 6.kl. skolēni Edgars Ceihners, Ēriks Jaunzems, Daniels Veļičko.

Kā paātrināt sava Neta ātrumu. Video filmēja un montēja 6.kl. skolēni Indars Heidemanis, Kristaps Putāns.

Aukstums un Juglas ezers. Video filmēja un montēja 9.kl. skolēni Valdis Lauskis, Jānis Strazds, Emīls Beļēvičs, Roberts Baumanis.

Rīgas skati. Video filmēja un montēja 7.kl. skolēni Edgars Biliards, Raitis Galers.

Juglas grafiti. Fotogrāfēja un montēja 7.kl. skolēni Edijs Šteinbergs, Artūrs Melbergs.

Ezerkrastu atmiņas. Filmēja un montēja 9.kl. skolēni Rihards Strautmanis, Gatis Rovenskis.

Mūsu Parkour treniņi. Filmēja 7. un 9.kl. skolēni Ēriks Abučs, Alberts Strazds, Edgars Krūmiņš, Aleksandrs Kaupužs.

AMV The pretender...Veidoja Modris Vēbersts 8.kl.

Mīļāko animācijas filmu varoņi. Montēja Iveta Amtmane 6.kl.

Ziemas aktivitātes. Filmēja un montēja 9.kl. skolēni Reinis Barons un Arturs Rudzītis.

Fragmenti no 6.klases skolnieces Ilvas Bāliņas ziemassvētku ludziņas "Piparkūku spēks".

Paldies Olgai Rajeckai un Cirkus māksliniecei par gaišo 2011./2012. mācību gada ieskaņu!